PARTY BUS nuoma

Išskirtinis, erdvus ir prabangus limobusas įvairioms progoms

mes jums siūlome:

 • Party bus nuoma
 • Limobusas, talpinantis 15-16 asmenų
 • Komfortišką jūsų kelionę
 • Gerą muzikos skambėjimą
 • LED šviesos efektus
 • Dūmų užsklandą
 • TV
 • Vasarai kondicionierių
 • Žiemai šildytuvą
 • Šaldytuvą gėrimams
 • Viską, ko reikia gerai kelionei ir nepamirštamiems įspūdžiams!
mergvakariss

Party bus nuoma mergvakariams ir bernvakariams

Party bus limobuso nuoma yra puikus pasirinkimas mergvakariams ir bernvakariams, norintiems ypatingą vakarą paversti dar įsimintinesniu. Mūsų visiškai įrengtame prabangiame vakarėlių autobuse yra daug vietos šokiams ir gera garso sistema. Patogios sėdimos vietos, LED apšvietimas, televizorius, oro kondicionierius, dūmų užsklanda, stulpas, taurės – mergvakariai ir bernvakariai turės viską, ko reikia, kad vakaras būtų įsimintinas. Tamsinti langai garantuos privatumą.

Užsisakykite dabar ir leiskite mums pasirūpinti visomis detalėmis! 

Limobuso nuoma šventėms

Ieškote automobilių nuomos gimtadieniui? O galbūt nerandate idėjos šimtadieniui, išleistuvėms ar norite susikurti išskirtinį savaitgalį su savo draugais? Tai nesunku įgyvendinti su mūsų siūlomu limobusu. Erdvė, daug sėdimų vietų ir šokiai pilnu ritmu! Limobuse įrengtas prabangus interjeras, prieblanda puikiai deranti su LED apšvietimu ir skambia muzika garantuoja puikų laiką ir tik gerus įspūdžius. Belieka tik surinkti geriausius draugus ir patirti nuotykį! 

Skambinkite nurodytais telefonais ir susitarsime dėl Jums tinkamiausio varianto.

IMG-ae91aa0c9e9810d979fb3dfe48b22346-V

Limobuso Party Bus nuoma vestuvėms

Vestuvės – viena svarbiausių Jūsų gyvenimo švenčių. Neatsiejamas vestuvių organizavimo elementas – transporto nuoma. Limobusas vestuvėms – tai visi Jūsų vestuvinio transporto poreikiai vienoje vietoje: limuzino prabanga, autobuso erdvė norint sutalpinti didesnę kompaniją kartu ir patogumas švęsti visos kelionės metu. Limobuse neprailgs jokia kelionė, todėl paranku besituokiantiems ir švenčiantiems skirtinguose miestuose, norintiems vestuvių metu nuvykti iš gyvenamo miesto į tėviškę. Limobuse įrengtas prabangus interjeras, LED apšvietimas, baras, taurės, puiki garso ir vaizdo sistema – viskas garantuoja gerą kelionę ir puikius įspūdžius.

Klientų atsiliepimai

Rekomenduoju! 💯 Vairuotojas superinis, muzika groja puikiai, party busas naujas ir tvarkingas, viskas puikiai! AČIŪ! 🥳🥂
Gabija Badauskaitė
Šį savaitgalį su merginomis šventėme mergvakarį. Nuomavomės limobusą, be daug lūkesčių, o gavome visą šventę, viduje viskas apgalvota iki smulkmenų. Bendravimas užsakant operatyvus, nesklandumai sprendžiami žaibiškai, vairuotoja pakliuvo super chrarizmatiška ir profesionali, o požiūris į klientą 10 balų. 😉
Agnietė Kielė
Vestuvėms pasirinkom šį party buss'ą ir tai geriausias sprendimas!!! Vairuotojas nuostabus, autobusiukas idealus!!! Ačiū, ačiū, ačiū!!! REKOMENDUOJAM!!!! 🥰
Simona Taučiuvienė

Party busai – vis populiarėjantis šiuo laikų trendas įvairioms šventėms

Šiandieninėje visuomenėje, kuriai būdingas nuolatinis judėjimas ir novatoriškumas, žmonės visada ieško naujovių ir unikalių būdų, kaip paminėti gyvenimo įvykius. Viena iš tokių inovacijų yra „party busai” – autobusai, specialiai įrengti šventėms, kurių populiarumas vis auga. Taigi kodėl „party busai” tampa tokie populiarūs?

Ką reiškia „party busas”?

„Party busas” yra perdirbtas autobusas ar didžiulis mikroautobusas, pritaikytas šventėms. Jis dažnai aprūpintas garso ir šviesos sistemomis, baro zona ir patogiomis sėdėjimo vietomis. Kai kurie limobusai netgi turi šokių aikšteles, karaoke sistemas arba žaidimų konsoles.


Vieta ir patogumas

Tokie aotubusai suteikia galimybę turėti judančią šventės vietą. Tai reiškia, kad svečiai gali pradėti švęsti nedelsiant ir palaikyti šventinę nuotaiką keliavimo metu, prieš pasiekiant galutinį tikslą. Taip pat tai puikus sprendimas, kai šventė turi vykti keliuose skirtinguose vietose, nes vakarėlių busas gali nuvežti svečius iš vienos vietos į kitą.


Saugumas ir patogumas

„Party busai” taip pat yra saugus pasirinkimas. Šventės dalyviai gali pasinerti į šventės malonumus ir nereikia daugiau rūpintis kaip nuvykti namo. Visą darbą atliks profesionalus vairuotojas.


Originalumas ir unikalumas

Limobusų nuoma taip pat suteikia šventei unikalumo ir originalumo. Daugelis svečių bus sužavėti galimybe švęsti autobuse, kuris atrodo kaip naktinis klubas ant ratų, ir tai gali padaryti šventę dar įsimintinesne.


Tinkamas daugeliui progų

Nuo gimtadienių ir vestuvių iki įmonių renginių ir muzikinių festivalių, „party busai” tampa vis populiaresni įvairiausioms šventėms.

Vakarėlių autobusas yra vis populiarėjantis šiuo laikų trendas įvairioms šventėms. Jie suteikia judančią šventės vietą, saugumą ir patogumą, o svarbiausia – jie padaro šventę unikalia ir įsimintina. Nesvarbu, kokią šventę rengiate, toks limuzinas gali būti puiki galimybė padaryti ją dar ypatingesne.

Turite klausimų?